Sazināties ar mums
Kam nepieciešama

Telegram un WhatsApp čatbotu izstrāde

Čatbotu izstrāde Telegram un WhatsApp ir efektīvs veids, kā automatizēt saziņu ar klientiem, nodrošinot viņiem ātru un ērtu piekļuvi jūsu uzņēmuma informācijai un pakalpojumiem.

Čatboti ļauj jūsu uzņēmumam būt pieejamam 24/7, atbildot uz lietotāju jautājumiem, pieņemot pasūtījumus un sniedzot reāllaika informāciju par produktiem vai pakalpojumiem.

Izmantojot čatbotus, varat automatizēt daudzus rutīnas uzdevumus, piemēram, pasūtījumu apstrādi, tikšanos rezervēšanu vai informācijas nosūtīšanu, tādējādi ietaupot uzņēmuma laiku un resursus.

Čatboti var palīdzēt uzlabot mijiedarbību ar klientiem, uzlabot klientu apkalpošanu un palielināt auditorijas lojalitāti, izmantojot personalizētas un tūlītējas atbildes.

Cik maksā čatbotu izstrāde?

Čatbotu izstrādes izmaksas ir atkarīgas no funkcionalitātes, integrācijas ar citām sistēmām un jūsu uzņēmuma individuālajām prasībām. Mēs piedāvājam elastīgus cenu nosacījumus, kas pielāgoti jūsu vajadzībām un budžetam.

Strādājot pie katra projekta, ņemam vērā jūsu mērķus un cerības, lai izveidotu čatbotu, kas efektīvi iesaistīs jūsu mērķauditoriju un veicinās jūsu biznesa izaugsmi.

Thumbnail
Jums ir kādi jautājumi?

Sazinieties ar mums, un mēs jums palīdzēsim

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 10.00 - 18.00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Kontakti +(371) 223 77 922 info@itgroup.lv
Sekojiet mums soc. tīklos

Iesniedzat pieprasījumu vai pastāstat par saviem uzdevumiem piezvanot mums. +(371) 223 77 922

Noklikšķinot uz pogas "Sūtīt", es piekrītu personas datu apstrādei un piekrītu privātuma politika

Darba laiks

Pirmdiena - Piektdiena: 10.00 - 18.00

Sestdiena: brīvdiena

Svētdiena: brīvdiena

Kontakti +(371) 223 77 922 info@itgroup.lv
Sekojiet mums soc. tīklos