Sazināties ar mums
Kāpēc ir vērts strādāt ar mums?

Mēs esam gatavi realizēt jebkuru projektu

Pateicoties bagātai pieredzei web un mobilo aplikāciju sfērā, esam gatavi piedāvāt ideālu realizācijas kvalitāti un ātrumu par saprātīgu cenu.

1

Kvalitāte

Visi mūsu darbi iziet vairākus testēšanas posmus pirms mēs nododam projektu pasūtītajam. Gadījumā ja pēc projekta palaišanas ir radušies darbības traucējumi, to izlabošana būs bezmaksas.

2

Laiks

Pēc tehniskā uzdevuma sastādīšanas mūsu speciālisti mēģinās maksimāli precīzi aprēķināt projekta realizācijas ilgumu, kas tiek norādīts līgumā. Mēs vienmēr ievērojam izpildes ilguma laiku un esam punktuāli.

3

Pieredze

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze mobilo aplikāciju un tīmekļa vietņu izstrādāšanā. Katrs no mūsu speciālistiem ir realizējis vairākus desmitus projektu, ko piedāvājam apskatīt mūsu portfolio.

4

Lojalitāte

Pirms projekta realizēšanas mēs piedāvājam variantus dažādiem budžetiem. Katrs pasūtītājs saņem maksimumu no mums neatkarīgi no cenas, sarežģītības pakāpes un projekta apjoma.

5

Izpratne

Izpildāmais darbs projekta ietvaros ir detalizēti aprakstīts tehniskajā uzdevumā un nemainās projekta izstrādāšanas laikā. Ja gadījumā pasūtītājs vēlas ieviest labojumus TU, mēs esam gatavi tos uzklausīt un atbilstoši veikt korekcijas.

6

Atsauksmes

Mums ir svarīgas jūsu atsauksmes un mēs darīsim visu, lai jūs būtu apmierināti ar mūsu paveikto darbu. Mūsu portfolio jūs varat iepazīties ar mūsu darbiem un personīgi sazināties ar mūsu speciālistiem, lai vairāk uzzinātu par mums, mūsu pieredzi.