Sazināties ar mums
Kāpēc ir vērts strādāt ar mums?

Mēs esam gatavi realizēt jebkuru projektu

Pateicoties bagātai pieredzei web un mobilo aplikāciju sfērā, esam gatavi piedāvāt ideālu realizācijas kvalitāti un ātrumu par saprātīgu cenu.

1

Kavlitāte

Visi mūsu darbi iziet vairākus testēšanas posmus pirms mēs nododam projektu pasūtītajam. Gadījumā ja pēc projekta palaišanas ir radušies darbības traucējumi, to izlabošana būs bezmaksas.

2

Laiks

Pēc tehniskā uzdevuma sastādīšanas mūsu speciālisti mēģinās maksimāli precīzi noteikt projekta realizācijas ilgumu. Mēs vienmēr cenšamies ievērot realizācijas ilguma laiku un esam punktuāli.

3

Pieredze

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze mobilo aplikāciju un tīmekļa vietņu izstrādāšanā. Katrs no mūsu speciālistiem ir realizējis vairākus desmitus projektu, kurus piedāvājam apskatīties mūsu portfolio.

4

Lojalitāte

Pirms projekta realizēšanas mēs cenšamies piedāvāt variantus dažādiem budžetiem. Katrs pasūtītājs saņem maksimumu no mums neatkarīgi no cenas, grūtības un projekta izmēra.

5

Saprašana

Izpildāmais darbs projekta ietvaros ir detalizēti aprakstīts tehniskajā uzdevumā un nemainās projekta izstrādāšanas laikā. Ja gadījumā pasūtītājs vēlas ievest labojumus TU, mēs esam gatavi tos uzklausīt un atbilstoši rīkoties.

6

Atsauksmes

Mums ir svarīgas jūsu atsauksmes un mēs darīsim visu, lai jūs paliktu apmierināti pēc darba ar mums. Mūsu portfolio jūs varat iepazīties ar mūsu darbiem un privāti sazināties ar mūsu speciālistiem, lai uzzinātu par mums vairāk.